Náš tým

JAKUB HOMOLA – HLAVNÍ VEDOUCÍ – 1. zdravotník

Již dlouho jezdím na tábory jako vedoucí a zdravotník, ještě déle pak jako dítě, nejsem tedy žádný amatér! Jelikož mi přes prázdniny chybí mí žáci ZŠ, spoluvytvářím ještě (nejen) tento letní tábor. Poslední 2 roky jsem se také pasoval do funkce hlavního vedoucího. Vlastně toho moc neumím, ale protože to nikdo jiný dělat nechce a mám zdravotnický průkaz, potřebují mě. Na táboře tedy ke své hlavní funkci plním i funkci všestranného zdravotníka a slavnostně tímto prohlašuji, že budu foukat raněná kolínka od rána do večera!

 
DANIEL HRABOVSKÝ – ZÁSTUPCE – 2. zdravotník

Na tábory jezdím již od doby, co jsem se naučil chodit. V roli vedoucího jsem se zde začal objevovat hned, jak jsem mohl. Nejčastěji a nejraději se vyskytuji poblíž klavíru, s mikrofonem v ruce, či na divadelních prknech (popřípadě všechno dohromady). Zbylé volné chvíle věnuji pomoci s přípravou tábora a programu. Velký kontrast s mou obvyklou až nezdravou upovídaností tvoří pár zamlklých desítek minut po tom, co se probudím (nemám totiž vůbec rád ranní vstávání…), ale kromě tohoto faktu se každý rok na tábory velice těším a užívám si je! 🙂

 
JAKUB ŘEHÁČEK

Jako vedoucí si myslím, že práce s dětmi a mládeží je výbornou možností, jak přispět k výchově a rozvoji budoucí generace a aktivně se zapojit do budování občanské společnosti. V současné době pracuji jako analytik a výzkumník v oblasti zvládání rizik v průmyslu. Mezi mé vlastnosti patří vysoká míra ekvilibria a samozřejmě pokora. Také se mnou občas bývá i zábava, ačkoli tomu řádky výše toliko nenasvědčují.

KRISTINA ŘEHÁČKOVÁ

Jelikož jsem po všech stranách sociální, tvořím v průběhu tábora podporu všem hroutícím se vedoucím a dětem. Jinak je se mnou ale velká zábava a nic bych nevyměnila za každoroční vymýšlení týmových pokřiků, které mě doslova nabíjejí další energií navíc! Na tábory už jezdím velmi dlouho a v žádném případě s tím nehodlám přestat!

ZDISLAVA SZYMIKOVÁ

Jsem Zdiška. Jsem vedoucí. Jsem hrdá vedoucí. Na tábor jezdím od roku 2007 a nevynechala jsem snad žádný. První roky mám odzkoušené jako účastník a teď už se mnoho… nebo několik… let snažím vymýšlet program a vytvářet táborovou atmosféru spolu s ostatními ve vedení. Ještě chvíle studia a bude ze mě, doufám, pančelka :).

MICHAL SZYMIK

Osobně nejraději trávím hodiny cvičením buď rukou nebo nohou, jedno u klavíru a druhé na trávníku. Pokud si do července nezlomím vaz, už mě nic neodradí od toho, abych po dlouhých letech účastnictví na táboře zase nastoupil s odřenýma ušima do společenstva vedoucích. Jako bobříka (nejeden na táboře) si beru na starost znalost Ludolfova čísla, tedy 3,1415926535897932384… Baví mě totiž ještě matematika

ANETA STŘÍBNÁ

Ahooj, jsem Anet. Na tábory už jezdím nějaký pátek. To se nerýmuje. Mám ráda pohodu v lese, koupání v řece, taky léto, teplo, hudbu, kytaru a táborák. Když zrovna nejsem na táboře, tak si ráda něco dobrého uvařím, přečtu knížku nebo vyrazím do přírody. Jo a kafe a Nohavicu, ty mám ráda furt.

  Pepé Dobrodruh

Na tento tábor jezdím s oblibu již od svých čtrnácti let. Po dokončení studia na SOŠ Waldorfské jsem měl několikaletou pauzu, jelikož jsem se vydal do Anglie, kde jsem strávil 3 léta svého života. Po svém návratu jsem se samozřejmě bez váhání vrátil do tohoto skvělého kolektivu dětí a vedoucích, kde se opět aktivně snažím zapojit do účasti a plánování táborových taškařic. Mimo jiné také hraji na kytaru, což se snažím využívat u táborového ohně, kde strhávám všechnu pozornost k tomuto umění. Kdybych nebyl táborový vedoucí, určitě bych se stal hudební hvězdou.

  Peruť

Ahoj, jmenuju se Michael, ale většina mých kamarádů mi říká Peruť! Už od útlého dětství mě televize moc nebavila, spíše jsem lítal někde po lese, kde jsem hledal hřiby, sbíral šišky a pořádal šnečí závody! 🙂 Moje babička vždycky věděla, kde mě najít. Když to nebylo na zahradě, tak jsem byl většinou někde u vody, kde jsem chytal ryby a tento koníček mi vydržel dodnes! Už od mládí jsem jezdil jako dítě na stanové tábory do přírody, kde se člověk naučil spoustu praktických věcí, ale především zažije spoustu srandy! Už 15 let jezdím pravidelně na tábory jako vedoucí nebo zdravotník a už se nemůžu dočkat až se všichni opět sejdeme u táboráku! Táborová myšlenka: Tábor pro mě znamená: přátelé, tým, dobrodružství, příroda! 🙂

  Ondra

Vedoucí, student, varhany, sestra, motorka, brusle, Wichterlovo gymnázium, bratr, bratr, flétna, snowboard, matematika, zpěv, příroda, bratr, hory, klarinet, letní tábory, tanec… To už snad stačí na aspoň nějaký obrázek o mně.

  Barča

Aktuálně je ze mě pražanda se silnou prajzskou osobností, kterou rozvíjím prací v korporátu. Z každodenního ruchu nejraději utíkám nebo vyjíždím na kole do přírody. Letos vyjedu po několika letech pauzy opět na tábor, kde naštěstí každoročně jezdí i má sestra Anežka, takže rodinný klan je na táboře zachován. Na táboře zatím nemám pořádnou funkci, ale vždycky ráda nařežu špekáčky nebo umyju latríny..

  Anežka

Ahoj, jmenuju se stejně jako nadpis. Na táboře jsem byla poprvé ve svých 7 letech a postupně jsem se přesunula od nejmladšího člena až k vedoucímu. Mám ráda slunečné dny, vodu, výlety, hry, opékání, špatný signál a absenci elektřiny. Shodou okolností všechno tohle tábor přináší, a tak nebudu chybět ani letos. Mimo táborové aktivity si ráda zatančím, zahraju na klavír nebo vychutnám dobrou kávu.

  Tomáš

Je mi 19 let a jsem studentem Ostravské Univerzity na pedagogické fakultě se zaměřením na tělocvik. Miluju sport a vše s ním spojené. Ve volném čase se věnuji calisthenice a již 10 let hraji závodně florbal. Rád motivuji lidi a pomáhám jim zlepšovat své dovednosti. Na tento tábor jezdím už od svých 8 let a kromě posledních dvou, když jsem na dítě trochu vyrostl, jsem nevynechal ani jediný. Proto jsem rád, že jsem se letos poprvé mohl připojit k týmu vedoucích a vím, že to bude stát za to!